Yüzümdeki kırışıklıklardan hoşlanmıyorum ama Botoks Yaptırmaktan çekiniyorum

Yüzünüzdeki mimik kırışıklıklarından şikayetçi iseniz günümüzde en tedavi Botoks uygulamasıdır. Bu tedavi şu an için dünya üzerinde en fazla yapılan kozmetik uygulamadır. Birçok insan ilk Botoks tedavisi öncesi gerek internet ortamında gerek çevresinden aldığı birtakım bilgiler ile on yargılı davranmaktadır. Bu nedenle Botoks ile ilgili yanlış bilinenleri ele alıyoruz.

Meme Büyütme Estetiği Sonrası İz Kalır mı?

Hastalar tarafından en çok sorulan sorulardan biri de meme estetiği sonrası iz kalır mı sorusudur. Yapılan tüm ameliyatlar sonrası cildin kesildiği yerde mutlaka iz kalmaktadır. Ancak tüm plastik cerrahi operasyonlarında kalacak olan bu iz daha az görünebilen yerlerde planlanmaktadır ve estetik dikiş ile çok ince bir hale getirilebilmektedir.

Vaser Liposuction Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

Vaser liposuction özel bir vücut şekillendirme yöntemidir. Öncelikle unutulmaması gereken kilo verdirmek için yapılan bir ameliyat olmadığıdır. Vücut kitle indeksi obes olmayan kişiler için uygulanması en iyi sonuçları sunar.

VASER Liposuction Nasıl Yapılır?

VASER liposuction ses dalga enerjisini esas alan ve seçici olarak yağ parçalayan bir yöntemdir. Ses enerjisi dalga boyları değiştirilerek tıbbın birçok alanında kullanılmaktadır. İç organ görüntülemede , böbrek taşı tedavisinde , diş hekimliğinde ve yağ parçalamada farklı dalga boyları kullanan cihazlardan faydalanılır.

Vaser Liposuction ve Aşk Tutamaçları

Yaz yaklaşıyor bikini, mayo düşük bel pantolon ve kısa ya da dar t-shirt mevsimi başlıyor. Hazırlıklar şimdiden yapılıyor, mevsim diyetleri ve spor salonu ziyaretlerinin sıkılaşması. Çoğu zaman normal kiloya inseniz de her yaz sezonunda bu kıyafetleri giyerken belinizdeki yağ fazlalıklarından şikâyet edebiliyorsunuz. Love handles (bel bölgesindeki yağlar), aşk tutamacı yada biraz fazla olursa can simidi gibi şirin isimler takılan bu bel kalınlığı aslında canınızı sıkabiliyor.

Meme büyütme için hangi yöntemler kullanılır?

Aynanın karşısına geçen kadınlar yüzlerinden sonra vücutlarında en çok memelerine (göğüslerine) dikkat ediyor. Meme bölgesi estetik problemleri kadınları en çok mutsuz eden sorunların başında geliyor. Meme estetiği ameliyatları dediğimiz zaman en çok yapılan ameliyat olarak meme büyütme estetiği karsımıza çıkmakta.

Estetik Burun Ameliyatına Karar Vermek!

Estetik, ergenlik ile birlikte vücut algısı oluşmaya başladıkça vücudumuzda ki belirli yerleri beğenmemeye, bazılarını da beğenmemeye başlarız. Beğenmediğimiz yerleri değiştirmek ile ilgili neler yapacağımızı düşünürüz ve çevrenin etkisi ile bu durum gündemimizi daha çok meşgul etmeye başlar. Yüz karakterini belirleyen en önemli organ olan burun ile ilgili görüşlerimiz çoğu zaman ön plandadır.

Meme Büyütme Estetiği

Ergenliğe adım atıldığında kızlarda en belirgin değişim memelerde olmaktadır. Bu büyüme utanma ve çekinme duyguları yaratıp kişiyi bol ve memeyi örtmeye yönelik kıyafetler seçmeye zorlar. Bu utanma duygusu toplumsaldır zira bizler hala memeye göğüs diyen bir toplumuz.

Meme Büyütme Fiyatları

Meme Büyütme Fiyatları, göğüs büyütme ameliyatı fiyatları, meme küçültme estetiği fiyatları ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.