Abdi ipekci cad Maltepe apt. No :44 D:8 Nişantaşı Istanbul

Yazılı Basın

 • Meme Kanseri Hastalıkları Riski, Meme Küçültme Ameliyatı

  Meme Kanseri Hastalıkları Riski, Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Ne Gibi Riskler Çıkabilir? Son zamanlarda kadınlarda çok sık görülen ve oldukça zor olan hastalıklardan birisi de meme kanseri olmak..

  Daha Fazlası..
 • Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır, Vaser Liposuction Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey

  Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır, Vaser Liposuction Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey Meme büyütme ameliyatı birçok kadının yaptırdığı hatta bazen sıklıkla yaptırdığı bir estetik ameliyatı olma..

  Daha Fazlası..
 • memebuyutmeizkalirmi
  Meme Estetiği / Meme Büyütme Estetiği Sonrası İz Kalır mı?

  Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası; İzin nerede kalacağı ameliyat öncesi planlanır. Meme silikon implantın nereden yerleştirileceği izin nerede kalacağını belirler. Günümüz tekniklerinde en çok kull..

  Daha Fazlası..
 • vaserlipos
  Vaser Liposuction Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

  Vaser Liposuction Anestezi; Vücudun belirli yerlerindeki fazlalılardan kurtulmak için en güvenli ve en iyi sonuçları veren yöntemlerin başında gelen Vaser Liposuction için sedasyon ya da genel aneste..

  Daha Fazlası..
 • vaserrlipo
  VASER Liposuction Nasıl Yapılır?

  VASER (Ultrasonik Liposuction) Nasıl Yapılır? Hangi Anestezi Kullanılır? VASER Liposuction ses dalga enerjisini esas alan ve seçici olarak yağ parçalayan bir yöntemdir. Ses enerjisi dalga boyları değ..

  Daha Fazlası..
 • vaserlipo
  Vaser Liposuction ve Aşk Tutamaçları

  Yaz yaklaşıyor bikini, mayo düşük bel pantolon ve kısa ya da dar t-shirt mevsimi başlıyor. Hazırlıklar şimdiden yapılıyor, mevsim diyetleri ve spor salonu ziyaretlerinin sıkılaşması. Çoğu zaman normal..

  Daha Fazlası..
 • memebuyutmeyontemleri
  Meme Büyütme İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

  Aynanın karşısına geçen kadınlar yüzlerinden sonra vücutlarında en çok memelerine (göğüslerine) dikkat ediyor. Meme bölgesi estetik problemleri kadınları en çok mutsuz eden sorunların başında geliyor...

  Daha Fazlası..
 • burunestetigii
  Estetik Burun Ameliyatına Karar Vermek!

  Estetik, ergenlik ile birlikte vücut algısı oluşmaya başladıkça vücudumuzda ki belirli yerleri beğenmemeye, bazılarını da beğenmemeye başlarız. Beğenmediğimiz yerleri değiştirmek ile ilgili neler yapa..

  Daha Fazlası..
 • memebuyutmeestetigi
  Meme Estetiği / Meme Büyütme Estetiği

  Meme Büyütme Estetiğine Karar Vermek Ergenliğe adım atıldığında kızlarda en belirgin değişim memelerde olmaktadır. Bu büyüme utanma ve çekinme duyguları yaratıp kişiyi bol ve memeyi örtmeye yönelik k..

  Daha Fazlası..