Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Abdi ipekci Cad. Maltepe Apt. No:44 D:8 Nisantasi-Istanbul/Turkey

Hydrafacial

hydrafacial

Holywood cilt bakımı : Hydrafacial

HydraFacial MD en hassas ciltler dahil tüm her cilt tipine göre farklı ihtiyaçların karşılamak için tasarlanmış yepyeni bir cilt yenileme sistemidir. Yüzün gençliğini uzun süre korumak, cilt hasarlarını onarmak , cildin farklı problemlerini karşılamak için kullanılan tıbbi amaçlı bir uygulamadır.

HydraFacial MD uygulamasında özel olarak formüle edilmiş solüsyonlar kullanılarak cilt temizlenir, ortalama 30 dakika boyunca hydradermamrazyon yapılarak yüzeyel ölü hücrelerden temizlenir, peeling etkisi sağlanır ve ciltteki fazla yağ salgısı tedavi edilir. Daha sonra peptid, antioksidan ve hyalüronik asit içeren antioksidan solüsyonlar ile cilt onarılır, beslenir ve nemlendirilir. Sistemde kullanılabilen farklı serumlar ve kombinasyonları ile ile cildin ihtiyacına göre leke tedavisi, ince  kırışıklık tedavisi, nem dengesinin sağlanması ve de gözenek sıkılaştırma tedavileri yapılabilmektedir.

HydraFacial MD cihazı patentli Vortex ® teknolojisini kullanan serum dağıtım sistemi ile diğer cilt yenileme sistemlerinden ayrılmaktadır. Cihazın başlığı ergonomik tasarımlı ve çift fonksiyonludur; farklı cilt tipleri ve sorunlarına göre serum türünü ve akış yoğunluğunu kontrol etmeyi sağlar.

Cilt üzerinde her geçişte solüsyon türüne uygun bir dizi patentli Hydrapeel ® uç kullanılır.

Uzun yıllardan beri her yıl ‘’En İyi Cilt Yenileme Cihazı Ödülü’’ alan HydraFacial MD cihazı Amerika’da üretilmektedir. FDA onayına sahip bu sistem güvenli, konforlu bir uygulamadır.

Tüm bu özellikler HydraFacial MD cihazını aralarında Paris Hilton gibi ünlülerin de bulunduğu Hollywood yıldızlarının tercihi yapmıştır.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Hydrafacial cilt bakım ve yenileme sisteminde, Sıvı-dermabrazyon denilen sıvı basınçlı bir teknik uygulanmaktadır. Vakumu sıvı ile birleştirerek soyma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemlerin sonunda, cilde uygun serumlar uygulanarak, ince kırışıklıklar açılmaktadır. Kuru ciltlerin nemlendirilmesinde son derece başarılı olan, hyalüronik asit bulunan krem uygulaması, geniş gözenek ve siyah noktalardan arındırma işlemi için de özel serum uygulaması yapılmaktadır.