Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Abdi ipekci Cad. Maltepe Apt. No:44 D:8 Nisantasi-Istanbul/Turkey
 • Göğüs Dekoltesi Cesaret Değil Estetik Gerektirir

  Son dönemde meme büyütme operasyonları en fazla yapılan estetik ameliyatlar içinde yer alıyor. Yapısal olarak memesi küçük olan ya da doğumlar ve emzirme sonrası memede hacim kaybı olan bayanlar taraf..

  Daha Fazlası..
 • 2017 Yılında En Çok Rağbet Gören Estetik işlemler ve Yeni Yılın Getirdiği Yenilikler

  Son yıllarda insanların daha bakımlı, daha güzel ve daha fit görünmek için kendilerine gösterdikleri özen ve ayırdıkları zaman arttı. Bu istekleri karşılamak için de Estetik işlemlerdeki sayda da artı..

  Daha Fazlası..
 • Doğru Sütyen Ölçünüzü Biliyor musunuz?

  Doğru Sütyen Ölçünüzü Biliyor musunuz? Kadınların %70 inin bedenlerine uymayan sütyen kullandıklarını biliyor muydunuz? Meme estetiği için bana gelen bayanlara sütyen ölçülerini sorduğumda ve daha so..

  Daha Fazlası..
 • Meme Büyütmede Kendi Yağınız.

  Meme Büyütme Yağınızdan Faydalanın Meme büyütme için başvuran kişiler ya doğuştan çok küçük memeye sahip olan ya da doğum sonrası memelerinde hacim kaybı ve küçülme olan bayanlar. Her iki durumda da ..

  Daha Fazlası..
 • Meme Silikonu, Damla mı? Yuvarlak mı?

  Meme Büyütme Ameliyatı Silikon Tercihi Meme büyütme ameliyatları için halen en güvenilir en kalıcı ve en iyi sonuçları meme silikonlarını kullanarak elde edebiliyoruz. Meme dokusu yetersiz hacimde ol..

  Daha Fazlası..
 • Meme Kanseri Hastalıkları Riski, Meme Küçültme Ameliyatı

  Meme Kanseri Hastalıkları Riski, Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Ne Gibi Riskler Çıkabilir? Son zamanlarda kadınlarda çok sık görülen ve oldukça zor olan hastalıklardan birisi de meme kanseri olmak..

  Daha Fazlası..
 • Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır, Vaser Liposuction Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey

  Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır, Vaser Liposuction Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey Meme büyütme ameliyatı birçok kadının yaptırdığı hatta bazen sıklıkla yaptırdığı bir estetik ameliyatı olmakt..

  Daha Fazlası..
 • memebuyutmeizkalirmi
  Meme Estetiği / Meme Büyütme Estetiği Sonrası İz Kalır mı?

  Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası; İzin nerede kalacağı ameliyat öncesi planlanır. Meme silikon implantın nereden yerleştirileceği izin nerede kalacağını belirler. Günümüz tekniklerinde en çok kull..

  Daha Fazlası..
 • vaserlipos
  Vaser Liposuction Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

  Vaser Liposuction Anestezi; Vücudun belirli yerlerindeki fazlalılardan kurtulmak için en güvenli ve en iyi sonuçları veren yöntemlerin başında gelen Vaser Liposuction için sedasyon ya da genel aneste..

  Daha Fazlası..
 • vaserrlipo
  VASER Liposuction Nasıl Yapılır?

  VASER (Ultrasonik Liposuction) Nasıl Yapılır? Hangi Anestezi Kullanılır? VASER Liposuction ses dalga enerjisini esas alan ve seçici olarak yağ parçalayan bir yöntemdir. Ses enerjisi dalga boyları değ..

  Daha Fazlası..