Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Abdi ipekci Cad. Maltepe Apt. No:44 D:8 Nisantasi-Istanbul/Turkey

Mini Karın Germe

Mini-Karin-Germe

Mini Karın Germe Ameliyatı sadece göbek deliği altında fazlalığı olan ve cildi liposuction yapılmayacak kadar gevşek olan, tam karın germe gerektirmeyen hastalara yapılabilir. Mini Karın Germe Ameliyatı olan çoğu hastada bel oyuntusunu sağlamak için bel yanlarına da VASER liposuction yapılmaktadır.

Mini Karın Germe Ameliyatı sadece göbek deliği altında fazlalığı olan ve cildi liposuction yapılmayacak kadar gevşek olan, tam karın germe gerektirmeyen hastalara yapılabilir. Genelde normal kilosunda olan doğum öncesi spor yapan kişilerde doğum sonrası sarkıklık şikâyetini ortadan kaldırmak hedeflenir.

Genelde eski sezaryen izi kullanıldığından ek bir iz kalmaz. Göbek deliğinin yeri çoğu zaman değiştirilmez. Gerekliyse göbek deliği üzerine kısıtlı bir alana VASER liposuction yapılabilir. Mini Karın Germe Ameliyatı olan çoğu hastada bel oyuntusunu sağlamak için bel yanlarına da VASER liposuction yapılmaktadır.

Mini Karın Germe Ameliyatı genel anestezi altında gerçekleştirilir ve ortalama 2 saat kadar sürer. Bir gece hastanende kalmak yeterlidir. İki üç gün sonrasından normal yaşantıya dönülebilmektedir.