Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Abdi ipekci Cad. Maltepe Apt. No:44 D:8 Nisantasi-Istanbul/Turkey

Antioksidan Entegre Tedaviler

UV ışınları,  radyasyon,  kirlilik ve yaşam şekli gibi faktörler cildin erken yaşlanmasına sebep olan zararlı serbest radikalleri üretir. Topikal Antioksidanların bu kararsız molekülleri etkisiz hale getirerek; kolajen üretimini tetiklemesi ile yaşlanma karşıtı bakım sağlayarak ince çizgi ve kırışıklıklarda etkisi ve hiperpigmentasyon görünümünü düzelttiği kanıtlanmıştır.

Cildin görünümünü iyileştirmek ve onu daha sağlıklı hale getirmek için doğru bir cilt bakım rutini gereklidir. En etkili bakım rutini olarak Antioksidanlar ile içeriden ÖNLEME, güneş koruyucular ile dışarıdan KORUMA ve cildin ihtiyacına göre akne, kızarıklık, yaşlanma karşıtı DÜZELTME adımları önemlidir.

Antioksidanlar ile kişiye özel bakım ürünleri, güçlü bir profesyonel tedavi ve özel cilt bakım çözümleri birleştirildiğinde , sonuç ince çizgiler, kırışıklıklar ve yaşlanmanın ilk belirtilerinde gözle görünür iyileşmeyle birlikte daha sağlıklı bir cilttir.

Antioksidan uygulamalar yüzeysel cilt yenileme, ince kırışıklık tedavileri, hacim kaybına bağlı yaşlanma belirtilerinin düzeltildiği tedaviler, dolgu ve botoks uygulamaları ile entegre edildiğinde bu işlemlerin etkilerinin daha belirgin ve daha uzun olmasına yardımcı olmaktadır.